www.cvonline.hu

Pénzügyi Kontroller

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 656529

Nemzetközi dohányipari vállalat megbízásából munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, határozott időre (fél év-hosszabbítási lehetőséggel) az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Vevői hitelmenedzsment, hitelkeret megállapítása pénzügyi beszámolók (mérleg, eredmény-kimutatás, adóbevallás), és egyéb piaci információk, fizetési tapasztalat alapján,
  • döntések meghozatala a vevői rendelésekről a vevő fizetési múltja és pénzügyi háttere alapján,
  • blokkolt rendelések elbírálása, jóváhagyása,
  • vevői folyószámla-könyvelés, kompenzálások, folyószámla riportok készítése,
  • rendszeres és ad hoc riportok készítése, a Manager napi munkájának támogatása.
Elvárások:
  • Szakirányú pénzügyi/könyvelői végzettség,
  • pénzügyi beszámolók és egyéb, hitelmenedzsmentben használt információk megértése, összefüggéslátás,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • vevői hitelmenedzsmentben szerzett tapasztalat,
  • Microsoft Office programok erős felhasználói szintű ismerete (különösen MS Excel),
  • kiemelkedő kommunikációs és konfliktuskezelő képesség.
Előny:
  • Hitelbiztosításban szerzett tapasztalat,
  • SAP rendszer ismerete.
Amit kínálunk:
  • Megbízható vállalati háttér,
  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • 9. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia szám: Kkm 01