www.cvonline.hu

Pénzügyi kontroller

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Budapest XIII. kerületébe keresünk

munkakörbe kollégát

Feladatok:

  • Havi pénzügyi zárások és ezzel kapcsolatos elhatárolások kezelése, rendszeres és eseti riportok készítése
  • Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás
  • Közreműködés az éves tervek elkészítésében
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, igény szerinti információellátásuk biztosítása
  • Költséghelyi terv-tény elemzések készítése, eltérések vizsgálata
  • Kintlévőségkezelési folyamatok támogatása
  • Költséggazdálkodás ellenőrzési folyamatának felügyelete és működtetése
  • Év végi zárások bonyolítása, szükséges egyeztetések elvégzése és folyamatok előkészítése
  • Pénzügyi riportok összeállítása, értelmezése és visszamérhetőség megteremtése
  • Az új controlling rendszer bevezetésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség
  • Legalább 5 éves kontrolling tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Navision)
  • Precíz, felelős munkavégzés, terhelhetőség
  • Analitikus gondolkodás
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Fix bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkához szükséges eszközök biztosítása

Jelentkezni szakmai önéletrajz küldésével lehet!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol