www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI KONTROLLER

  • A hirdetés 200 napja lejárt

A TOYOTA Material Handling Hungary Kft.- Link megjelenítése - az anyagmozgatási berendezések piacán régóta vezető szerepet betöltő, nemzetközi hátterű cég, a Toyota Industries Corporation része. Erősségük az innovatív, kiváló termékskála a hozzá tartozó szervizzel. Céljuk, az anyagmozgatás területén elsőrangú választást biztosítani partnereik számára, ezzel hozzájárulva üzleti sikereikhez. Cégük folyamatos fejlődését a jó, munkájára igényes, lendületes csapat és a tőkeerő is garantálja. Jelenleg a pénzügyi csapat erősítésére, a kontrolling folyamatok aktív támogatására keresünk tehetséges, lelkes, elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • kontrolling feladatok ellátása, fejlesztése,
  • vezetői jelentések, költség- és jövedelmezőségi számítások készítése,
  • központi KPI-k számítása, elemzése, fejlesztése,
  • rendszeres és Ad-hoc elemzések készítése Excelben,
  • havi- és negyedéves riportok elkészítésében való aktív részvétel,
  • beszerzésekkel kapcsolatos ellenőrzés, optimalizálás a központi szabályzat alapján,
  • vezetői értekezletekre szakmai prezentációk elkészítése, bemutatása,
  • szoros szakmai együttműködés a pénzügyi vezetővel, és társosztályokkal,
  • központi új projektekben részvétel, adatszolgáltatás,
  • egyéb pénzügyi feladatok.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség,
  • 2-3 év pénzügyi területen szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • nemzetközi vállalati környezetben szerzett tapasztalat előny,
  • magabiztos, szakmai középfokú angolnyelv-tudás, írásban és szóban egyaránt aktív,
  • MS Office ismeretek, kiemelkedő Excel (függvények, képletek) és PPT/prezi rutin,
  • integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság,
  • erős elemzői és problémafelismerő készség,
  • logikusan gondolkodó, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzés,
  • megbízható, szorgalmas, rendszerető,
  • jó kommunikációs képesség, csapatjátékos, lojális,
  • munkájára igényes, etikus, felelősséget vállaló hozzáállás.

Értékelt kvalitások

  • kontrolling koncepció kialakításában szerzett tapasztalat,
  • törvényi szabályozások ismerete, magabiztos adózási ismeretek,
  • mérlegképes könyvelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • támogató, fejlesztő légkör és csapat,
  • azonnali munkakezdés,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • stabil nemzetközi hátterű cég.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az Ön érdeklődését és tapasztalatai alapján reális kihívást jelent, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol