www.cvonline.hu

Pénzügyi Kontroller

  • A hirdetés 244 napja lejárt

A külföldi tulajdonban lévő MAM-Hungária Kft. 25 éve indította meg bébi termékeket gyártó vállalatát Szombathely közelében, Vaskeresztesen. Vállalatunk mintegy 450 főt foglalkoztat és évek óta folyamatosan fejlődik és bővül.

Ehhez kapcsolódóan

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Havi eredmény-kimutatás frissítése, elemzése
  • Management riportok elkészítése
  • Hatékonyságelemzés, döntés-előkészítési anyagok összeállítása
  • Értékesítéssel kapcsolatos kimutatások elkészítése
  • Költségelemek elemzései, fedezetszámítás elvégzése

Elvárásaink:

  • Főiskolai / egyetemi gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Termelő vállalatnál szerzett többéves tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben (SAP vagy AX) szerzett jártasság
  • Erős analitikus képességek, összefüggések felismerése
  • Önálló, alapos és precíz munkavégzés
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent

Amit mi kínálunk:

  • Családias munkahelyi légkör
  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés lehetősége
  • Szakmai fejlődés, folyamatos kihívások biztosítása hosszú távon
  • Versenyképes jövedelem csomag, Cafeteria, egészség programok, sportolási lehetőségek és kulturális rendezvényeken való részvétel támogatása
  • Ingyenes vállalati autóbusz Szombathelyről

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Vállalatunkról bővebb információt honlapunkon talál: Link megjelenítése

„Working for the next generation.”

Helyek Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német