www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI KONTROLLER

  • A hirdetés 229 napja lejárt

A Veolia a magyar energia-, víz- és hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szereplője. A vállalatcsoport mintegy 2.500 alkalmazottja számos település, intézmény és iparvállalat számára nyújt szolgáltatásokat a hatékony energiagazdálkodáshoz, víziközmű és távfűtési üzletágai pedig családok százezrei számára biztosítják az ivóvizet, és tízezrei számára a hőszolgáltatást.

Budaörsi központunkba jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

Leendő munkatársunkként a következő feladatok várnak Rád:

  • havi, éves zárási feladatok;
  • a tervezési folyamatban, előrejelzések készítésében való részvétel;
  • beruházások rendszeres nyomon követése;
  • költséghelyek kiadásainak ellenőrzése és magyarázata, eltérések okainak feltárása és javító intézkedések előkészítése;
  • minőségi elemzések előállítása a vezetőség és a tulajdonosok felé;
  • egyéb döntéstámogató és ad hoc riportok elkészítése, koordinálása;
  • projektmunkákban való részvétel, pl.:BI rendszer bevezetése.

  • felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettséged van;
  • az MS Office alkalmazásokat erős felhasználói szinten ismered (Word, Excel, PowerPoint);
  • könnyedén kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt;
  • dinamikus, és határozott személyiség vagy;
  • nem riadsz vissza az eléd gördülő problémák megoldásától;
  • precíz vagy és a határidők betartása nem jelent gondot;
  • kiváló elemző készséggel rendelkezel;
  • magas fokú terhelhetőség, önálló munkavégzés jellemez.

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Big Four tapasztalat;
  • Navision ismeret.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot;
  • magasan képzett, támogató csapatot;
  • széleskörű szakmai tanulási lehetőséget egy komplex vállalatcsoportnál.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a bruttó fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő