www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI KONTROLLER

  • A hirdetés 326 napja lejárt

Dinamikusan növekvő, neves ügyfélkörrel és látványos megbízásokkal rendelkező, budapesti székhelyű, reklámeszközök, dekorációk gyártásával foglalkozó cég (Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése) keresi új, támogató munkatársát vidám, de professzionális csapatába.

Feladatok:

  • Terv-tény elemzések készítése, követése
  • Pénzügyi elemzések, statisztikák, kimutatások, riportok készítése, értékelése
  • Kapcsolattartás a belső munkatársakkal
  • Részvétel a heti, havi és éves zárási folyamatokban
  • Ad-hoc riportok, jelentések készítése a vezetőség számára

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség pénzügyi területen
  • 3-5 év szakmai tapasztalat kontrolling területen -
  • Erős Excel tudás
  • Analitikus szemlélet
  • Pro-aktív, önálló személyiség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet. Érdeklődni az állásról bővebben itt lehet: Kovács Gábor +36 30 944 5233

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő