www.cvonline.hu

Pénzügyi kontroller (Referenciaszám: HM-682)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2014.12.28.
Hirdetés azonosító: 862446

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai végzettség
  • Min 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi elemzések területén szerzett több éves gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapos, precíz munkavégzés

Feladatok:

  • Havi, negyedéves eredmények elemzése, riportok készítése, pénzügyi mutatószámok ellenőrzése, KPI-ok figyelése
  • Közreműködés a pénzügyi előrejelzések elkészítésében, profit és budget tervezésben, annak folyamatos ellenőrzésében, valamint a határidők, ütemezés betartatásában
  • Financiális kockázatok és lehetőségek elemzése
  • Kapcsolattartás, információáramlás biztosítása a telephely és külső partnerek között (Shared Service Center)
  • Döntéstámogatás pénzügyi kérdésekben
  • Helyi és US GAAP (SOX) számviteli szabályoknak való megfelelés biztosítása

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-682-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)