www.cvonline.hu
Pénzügyi Kontroller - Dél-Pest megye (Refernciaszám PJ3561)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.05.
Jelentkezési határidő: 2015.11.08.
Hirdetés azonosító: 982223
lejárt

Luxus termékek gyártásában és értékesítésében piacvezető megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi Kontroller - Dél-Pest megye (PJ3561)

Feladatok:
- Beszámolók, elemzések és riportok készítése, a vezetőség döntéseinek előkészítése
- A vállalat kontrolling rendszerének kiépítésében és fejlesztésében aktív szerepvállalás
- Közreműködés a havi zárásban

- Lekérdezések készítése igény szerint
- Jelentések, tervek, előrejelzések, kalkulációk készítése
- Havi eredmény kimutatás készítése
- Heti-havi likviditási terv készítése és figyelése

Elvárások:
- Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
- Legalább 1-3 éves kontrolling tapasztalat
- Magabiztos Excel használat
- Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodás

- Pontosság, precizitás
- Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- Kontrolling rendszerek fejlesztésében, bevezetésében szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes bérezés
- Sokrétű, izgalmas feladatkör egy dinamikusan fejlődő, növekvő vállalatnál

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ3561 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.