www.cvonline.hu

Pénzügyi kontroller (autóipar)

  • A hirdetés 204 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó vállalat számára keresünk tapasztalt munkatársat 2 éves határozott időre a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A cég adatainak, értékesítési árainak elemzése;
Kereskedelmi kontrolling feladatok ellátása;
Fedezet számítások és elemzések készítése;
Termék alapadatok ellenőrzése;
Standard árak előkalkulációja, nyomon követése, utókalkulációja;
Termelési adatok elemzése;
Karbantartási és logisztikai adatok elemzése;
Projektek, beruházások ellenőrzése;
Értékesítési árak nyomon követése, kalkulációja;
Cost Break Down készítése és nyomon követése termékenként;
Adatok gyűjtése , kalkulációja a Controlling modulhoz;
Controlling modul karbantartása, frissítése az ERP rendszerben.

Követelmények:

Felsőfokú gazdasági végzettség
3-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Word, Excel és SAP ismeret
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés (nem bér alapján szűrünk, hanem tapasztalat alapján)
Bejárástámogatás
Cafeteria

Helyek Tatabánya
Oroszlány
Székesfehérvár
Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség