www.cvonline.hu

Pénzügyi / kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Kereskedelemmel foglalkozó nemzetközi cég keres

munkatársat

Határozott időre (2 év)

Feladatok:

  • Számlák kiállítása, iktatása, irattár kezelése
  • kapcsolattartás a könyvelő irodával és a pénzügyi osztállyal
  • Rendelések feldolgozása, nyomon követése
  • Kapcsolattartás céges ügyfelekkel és az anyavállalattal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (tesztelésre kerül) előny: német nyelvismeret
  • 1-2 év tapasztalat pénzügy, adminisztráció/kereskedelem területén
  • Magabiztos Excel használat
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Családias munkakörnyezet
  • Jó hangulatú csapat
  • Versenyképes bérezés
  • munkaszerződés hosszabbításának lehetősége

Munkavégzés helye: IV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő