www.cvonline.hu

Pénzügyi-, kereskedelmi asszisztens

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Megbízónk az épületgépészeti piac dinamikusan fejlődő szereplője, mely légtechnikai elemek gyártásával foglalkozik.
Feladataink és ügyfélkörünk folyamatos növekedésének köszönhetően csapatunk bővítése céljából keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kimenő és bejövő számlák rögzítése, ellenőrzése, feldolgozása
  • Bank, pénztár rögzítése
  • Könyvelővel való kapcsolattartás
  • Kimenő és bejövő levelezések, számlák lefűzése, nyilvántartása
  • Ajánlatkészítés
  • Anyagrendelési és kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Általános ügyintézés (Irodaszerek rendelése, Bank, posta stb..)

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség (pénzügyi/épületgépész területen).
  • Problémamegoldó, önálló személyiség
  • Jó csapatjátékos
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kreatív munkavégzés
  • Szakmai és piaci kihívások
  • Kiváló munkahelyi körülmények, együttműködő, dinamikus és fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőséggel

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Előny:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Épületgépész területen szerzett tapasztalat
  • Ajánlatkészítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Budaörs