www.cvonline.hu

Pénzügyi-, kereskedelmi asszisztens

Megbízónk az épületgépészeti piac dinamikusan fejlődő szereplője, mely légtechnikai elemek gyártásával foglalkozik.
Feladataink és ügyfélkörünk folyamatos növekedésének köszönhetően csapatunk bővítése céljából keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kimenő és bejövő számlák rögzítése, ellenőrzése, feldolgozása
  • Bank, pénztár rögzítése
  • Könyvelővel való kapcsolattartás
  • Kimenő és bejövő levelezések, számlák lefűzése, nyilvántartása
  • Ajánlatkészítés
  • Anyagrendelési és kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Általános ügyintézés (Irodaszerek rendelése, Bank, posta stb..)

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség (pénzügyi/épületgépész területen).
  • Problémamegoldó, önálló személyiség
  • Jó csapatjátékos
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kreatív munkavégzés
  • Szakmai és piaci kihívások
  • Kiváló munkahelyi körülmények, együttműködő, dinamikus és fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőséggel

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Előny:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Épületgépész területen szerzett tapasztalat
  • Ajánlatkészítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Budaörs