www.cvonline.hu

Pénzügyi intézmények szenior szakember

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati, Befektetési Banki és Private Banking Divízión belül az Intézményi Ügyfelek terület Értékesítési és Ügyfélkapcsolattartási csapata keres munkatársat az alábbi munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Az intézményi ügyfelek kiemelt kapcsolattartójaként a FIG (Intézményi Ügyfelek) üzletág piaci pozíciójának erősítése, eredményességének és piaci részesedésének növelése.
  • Ügyfélakvizíciók végrehajtása, meglévő ügyfélkapcsolatok folyamatos kezelése, elmélyítése.
  • Keresztértékesítés maximalizálása (szoros együttműködésben a termékgyárakkal).
  • Az ügyfelek hatékony kiszolgálásának biztosítása, az ügyfélkör bankhoz való kötődésének erősítése, üzlet- és üzletvesztés megakadályozása.
  • A meglévő ügyfélkörön képzett bevétel maximalizálása.
  • Az UniCredit Bankcsoport Intézményi ügyfelek üzletág piaci hírnevének erősítse Magyarországon és a Régióban.
  • Egyedi projekt jellegű feladatok megvalósítása itthon és az UniCredit Bankcsoporton belül.
  • A közvetlen munkahelyi vezető által meghatározott feladatok, akvizíciós, értékesítési és egyéb célok teljesítése.

Elvárások

  • minimum 3 éves tapasztalat kiemelt vállalati / intézményi ügyfélkezelésben
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • intézményi ügyfélkör és ebben az ügyfélkörben kiemelt termékek (pl. Markets, Custody, Cash Management, Finance, Corporate Finance) ismerete előnyt jelent

Olyan jelentkezőt keresünk, aki

  • lételemének tekinti az ügyfelekkel való foglalkozást és az eredményességet
  • pozitív gondolkodású és nem ijed meg a kihívásoktól
  • szeret gondolkodni és innovatív megoldásokra találni
  • igazi csapatjátékos
  • szereti, ha minden nap lehetőségek, érdekes feladatok várnak rá, melyek során megmutathatja képességeit és sikereket érhet el.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol