www.cvonline.hu

Pénzügyi Igazgató

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.12.31.
Hirdetés azonosító: 984644

Energiaszektorba keresünk pénzügyi vezetőt. A vezető feladata elsősorban a szervezetet a további fejlődéshez, stratégia végrehajtásához szükséges szakmai támogatás biztosítása.

Feladatok:

- Stratégiai tervezés, döntés-előkészítés és végrehajtás
- A szervezet pénzügyi-számviteli folyamatinak koordinálása
- Részvétel M&A folyamatokban
- Likviditás-menedzsment
- Eredményességjavítási, hatékonyságnövelési feladatok
- Releváns HR feladatok

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (közgazdász, pénzügy-számvitel)
- Minimum 10 év energia/pénzügyi területen szerzett tapasztalat
- Minimum 5 év vezetői tapasztalat
- Ambiciózus személyiség
- Értékesítés-orientált hozzáállás

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Komplex feladatok
- Részvétel egy szervezet felépítésében, akvizíciós folyamatokban

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján