www.cvonline.hu

Pénzügyi igazgató

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk stabil hátterű nagyvállalat. Termékeiket a világ nagy autógyárai hasznosítják. A folyamatos fejlődés biztosítására, komplex vezetői feladatra keressük a stratégiai vezetés új tagját.

PÉNZÜGYI IGAZGATÓ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A vállalat teljes pénzügyi felügyelete, az ott dolgozó kollégák szakmai irányítása, ellenőrzése, fejlesztése
A pénzügyi, számviteli és a kontrolling terület irányítása
Menedzsment információk, döntéselőkészítés szakmai támogatása
Árképzés, költségelemzés, költséghatékonysági projektek
Pénzügyi tervek, előrejelzések készítése
Éves auditok, havi zárási munkák irányítása, ellenőrzése
Szerződések pénzügyi szempontból történő ellenőrzése
A magyar és US GAAP előírásoknak megfelelő konszolidált eredmény felelőssége
A főkönyvelés munkájának támogatása
Kontrolling feladatok ellenőrzése
Cash Flow management

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több, mint 10 éves gyártó cégnél szerzett releváns vezetői háttér, autóipari jártasság preferált
Multinacionális termelő vállalatnál szerzett kontrolling, számviteli és pénzügyi tapasztalat
Felsőfokú gazdasági végzettség
Nemzetközi pénzügyi előírások ismerete (US GAAP / IFRS)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás

ELŐNY:

Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
Könyvvizsgálói, adószakértői végzettség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Kihívást jelentő feladatok, innovatív környezetben
Motiváló vezetői juttatási csomag
Cégautó

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1194 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol