www.cvonline.hu

Pénzügyi Igazgató

  • A hirdetés 917 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Piacvezető, autóipari termékeket gyártó multinacionális vállalat részére keresünk vezetőt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Számviteli, pénzügyi és kontrolling területek szakmai irányítása;
Elemzések, riportok készítése az európai pénzügyi központ részére;
Bevétel és költség kontrolling feladatok ellátása;
Havi és éves zárásokban, beszámoló-készítésben aktív részvétel;
Együttműködés a könyvvizsgáló vállalattal;
Folyamatoptimalizálási feladatok ellátása;
Budget, cash-flow készítése - szakmai felügyelete;
Beosztott munkatársak motiválása, csapatépítői feladatok ellátása.

Követelmények:

Felsőfokú gazdasági végzettség (főiskola, egyetem, esetleg MBA diploma előny);
Aktív angol nyelvtudás;
US GAAP ismeret, tapasztalat;
Gyártó cégnél szerzett pénzügyi vezetői tapasztalat.

Előny:

SAP ismeret.

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Vállalati gépkocsi, motiváló bérezés és juttatási csomag.

Ideális pályázó:

Sok éves releváns tapasztalattal rendelkezik;
Komplexen látja át egy gyártó vállalat működését és proaktívan tudja támogatni a felsővezetést a pénzügyi kérdésekben;
Multikulturális szemléletmóddal rendelkezik;
Kiváló csapatépítő és támogató vezető.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség