www.cvonline.hu

Pénzügyi igazgató

  • A hirdetés 1070 napja lejárt

munkatársat keresünk

  Az Eurotrade Capital Zrt. pénzügyi, pénzintézeti és vezetői tapasztalatokkal rendelkező pénzügyi igazgatót keres.

Feladatok:

  • Faktoring- és kölcsönnyújtási tevékenység szakmai irányítása
  • USZH kihelyezési folyamatok ellenőrzése, felügyelete
  • A tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok irányítása, ellenőrzése
  • A társaság igazgatóságával, felügyelő bizottságával való aktív együttműködés
  • Felügyeleti szervekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Hosszú távú pénzügyi kapcsolatok kiépítése a partnerekkel
  • A forgalom dinamikus növelése

Elvárások:

  • Pénzintézeti területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú pénzügy szakirányú végzettség
  • Felsővezetői szintű üzleti/szakmai kapcsolatrendszer
  • Aktív, releváns piacismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés,
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Dinamikus, kreatív személyiség, vezetői készség,
  • Feddhetetlen szakmai előélet

Előnyt jelent:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Teljesítményarányos jutalom
  • Bejárási támogatás
  • Mobiltelefon
  • Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú, nemzetközileg terjeszkedő szervezetnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Magas színvonalú munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Az Eurotrade Capital Zrt. Kisigmándi székhelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Kötetlen munkaidő.

Pályázat:
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Eurotrade Capital Zrt.
Körösi István
Tel.: 06 20/312-8612

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol