www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI IGAZGATÓ

  • A hirdetés 964 napja lejárt

Elsősorban az autóipar számára beszállító vállalat keres vezetőt a következő pozícióba:

Főbb feladatok a pozícióban:

  • Kontrolleri- és számviteli osztály szakmai irányítása (kontrolling csoportvezető és főkönyvelő van a vállalatnál)
  • Kontrolling eszközök rendszerek fejlesztése
  • A gyárat érintő pénzügyi kérdéseknél szakmai támogatás nyújtása a gyárigazgató részére
  • Havi, negyedéves és éves riportok elkészítésének biztosítása, szakmai felügyelete
  • Beszámolók elkészítésének koordinálása
  • Operatív, stratégiai kontrolling feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az Adóhivatallal, Önkormányzattal
  • Áfa bevallások elkészítése, beadása
  • Együttműködés a könyvvizsgálókkal
  • Transzferár dokumentáció elkészítése, felügyelete, ellenőrzése
  • Riportolás mátrix rendszerben: gyárigazgatónak és a globál pénzügyi vezetőnek

A pozíció betöltéséhez szükséges ismeretek, végzettségek:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség gazdasági területen
  • Erős kontrolleri tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Professzionális EXCEL tudás elengedhetetlen
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete (előny SAP)
  • Kiváló kommunikációs képesség ANGOL v. NÉMET nyelven, írásban és szóban egyaránt
  • IFRS ismerete előny

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amit nyújtani tudunk:
- Motiváló csomag (bér, cafeteria, céges autó)
- Fejlődő és stabil vállalati háttér
- Felelősség és kibontakozási lehetőség

Önéletrajzát egy munkaerőközvetítéssel foglalkozó vállalat kapja meg!  A pályázókat direktben ők fogják keresni, az anyagokat engedély nélkül senkinek sem továbbítják!

Ha a munkáltatóval kapcsolatban érdeklődni szeretne, akkor is nyugodtan írjon a megadott elérhetőségre.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő