www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI IGAZGATÓ

  • A hirdetés 336 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató multinacionális vállalat számára keresünk felsővezetőt, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Számviteli, pénzügyi, bérszámfejtői és kontrolling területek szakmai irányítása;
Elemzések, riportok készítése a külföldi pénzügyi központ részére;
Bevétel és költség kontrolling feladatok ellátása;
Havi és éves zárások koordinálása;
Együttműködés a könyvvizsgáló vállalattal;
Folyamatoptimalizálási feladatok ellátása;
Budget, cash-flow készítése - szakmai felügyelete;
Beosztott munkatársak motiválása, csapatépítői feladatok ellátása;
Riportolás a gyárigazgató és a regionális finance director részére.

Követelmények:

Egyetemi gazdasági végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Gyártó vállalatnál szerzett pénzügyi igazgatói tapasztalat

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Sok éves releváns tapasztalattal rendelkezik
Komplexen látja át egy gyártó vállalat működését és proaktívan tudja támogatni a felsővezetést a pénzügyi kérdésekben
Multikulturális szemléletmóddal rendelkezik
Kiváló csapatépítő és támogató vezető

Helyek Zalaegerszeg
Győr
Székesfehérvár
Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség