www.cvonline.hu

Pénzügyi igazgató / Gazdasági igazgató

  • A hirdetés 1200 napja lejárt

A nemzetközi piacon tevékenykedő, folyamatosan fejlődő, stabil informatikai középvállalat önálló, magas szintű, kihívásokkal teli munkát kereső gazdasági vezető számára ajánl állást az alábbiak szerint:

Főbb feladatok:

  • Vállalat pénzügyi, gazdasági folyamatainak működtetése, fejlesztése és optimalizálása
  • Pénzügyi, gazdasági tervezés, monitoring és kontrolling
  • Cashflow és működőtőke optimalizálás

Követelmények:

  • Felsőfokú (egyetemi) végzettség
  • Öt év gazdasági és vezetői gyakorlat, referenciák
  • Pénzügyi, gazdasági, könyvelési ismeretek
  • Képesség rendszerben való gondolkodásra
  • Önállóság, magas fokú racionalitás, precizitás
  • Kiváló szervező és csapatmunkára való képesség
  • Professzionális munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Fényképpel ellátott önéletrajzot várunk „pénzügyi igazgató” megjelöléssel az alábbi e-mailcímre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő