www.cvonline.hu

Pénzügyi igazgató - Esztergom környéke

  • A hirdetés 373 napja lejárt

Feladatkör:
Innovatív technológiai megoldásokkal dolgozó, multinacionális gyártócéghez keresünk pénzügyi vezetőt, 20 fős pénzügyi csoport munkájának irányítására! Ebben a munkakörben az Ön feladata lesz: - CashFlow - kontrolling - Könyvelés - Bérelszámolás - Adózás - Havi zárásokkal kapcsolatos ellenőrzési, egyeztetési faladatok - USGAAP szabályok szerinti megfelelés biztosítása - a hatóságokkal, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás, külső-belső beszámolók, jelentések elkészítése - társosztályok támogatása, a megfelelő információk biztosítása számukra, - a vállalat költségvetésének elkészítése, - a vállalat stratégiai döntéseinek pénzügyi előkészítése, a költséghatékony működés biztosítása. Felkeltette érdeklődését a lehetőség, és szívesen dolgozna vidéki multinál? Akkor küldje el önéletrajzát még ma! Nem keres állást, de ismer valakit, aki igen? Ossza meg vele hirdetésünket!

Végzettség:
Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 3 éves pénzügyi vezetői tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Ebben a pozícióban Önnek naponta lehetősége lesz használni tárgyalóképes angolnyelv-tudását, valamint naprakész számviteli és adózási ismereteit. Szüksége lesz még jó kommunikációs készségére, precizitására.

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Világszínvonalú terméket gyártó, multinacionális cég.
Egyéb hasonló állások Önnek
Product Marketing Executive - Esztergom környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Your responsibilities will be: Colla...
Komárom-Esztergom, Esztergom

T-HR Kft.

Termelési igazgató

AGM Beton Zrt.

Termelési igazgató A munkakör célja: A Társaság...
Budapest, Pest