www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI IGAZGATÓ / CFO

  • A hirdetés 828 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

GYÁRTÁSI TEVÉKENYSÉGET FOLYTATÓ AUTÓIPARI VÁLLALAT KERES VEZETŐT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Pozíció leírása:

A kontrolling és számviteli csapat vezetése;
A gyártás során keletkező költségek kontrollingja;
Költségcsökkentő ötletek kitalálása és továbbítása a vezetés irányába;
Havi pénzügyi zárásokban való részvétel;
Költségkalkulációk, jövedelmezőségi vizsgálatok készítése;
Rendszerbeállítások, vállalati KPI rendszer felügyelete;
Pályázatok összeállításában való részvétel, nyomon követése, elszámolása;
Állami hivatalok részére adatszolgáltatás, ill. részvétel az adatszolgáltatási dokumentációk készítésében;
Terv-tény adatok, projektek nyomon követése;
Elemzések és riportok készítése a vezetés részére.

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú végzettség (főiskola v. egyetem v. MBA)
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Min. 15 éves pénzügyi tapasztalat gyártó vállalatnál (lehetőség szerint autóiparban)
Vámhatósági pénzügyekben jártasság
Árképzésben sok éves tapasztalat
Pénzügyi vezetői, főkönyvelői v. kontrolling vezetői korábbi munkakör
Multi gyártó cégnél szerzett vezetői és kontrolling tapasztalat
Árazási tapasztalat
SAP finance tapasztalat
Erős szakmai tudás a pénzügy minden területén - bár itt erősen összefogó vezetői feladatkört fog betölteni

Előny:

Külföldi munkatapasztalat

Munkavégzés helye:

Észak-nyugat Dunántúl

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Vezetői csomag (felső kategóriás autó, juttatások, bónusz, bérezés)
Stabil vállalati háttér
Ideális, motiváló munkakörülmények és
Természetesen kihívást jelentő munkakör, autóiparról lévén szó