www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI IGAZGATÓ / CFO

  • Az álláshirdetés 3 napja lett aktiválva

Legyünk együtt sikeresek!

GYÁRTÁSI TEVÉKENYSÉGET FOLYTATÓ VÁLLALAT RÉSZÉRE KERESÜNK VEZETŐT, A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Pozíció leírása:

A kontrolling és számviteli csapat vezetése;
A gyártás során keletkező költségek kontrollingja;
Sales kontrolling feladatok ellátása;
Költségcsökkentő ötletek kitalálása és továbbítása a vezetés irányába;
Havi pénzügyi zárásokban való részvétel;
Költségkalkulációk, jövedelmezőségi vizsgálatok készítése;
Rendszerbeállítások, vállalati KPI rendszer felügyelete;
Pályázatok összeállításában való részvétel, nyomon követése, elszámolása;
Állami hivatalok részére adatszolgáltatás, ill. részvétel az adatszolgáltatási dokumentációk készítésében;
Terv-tény adatok, projektek nyomon követése;
Elemzések és riportok készítése a vezetés részére.

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú végzettség (főiskola v. egyetem v. MBA)
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Kontrolling területén szerzett releváns, senior tapasztalat
Kiváló analitikus képesség, rendszerszemlélet
SAP ismeret, tapasztalat

Előny:

Vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Vezetői csomag (autó, juttatások, bónusz, bérezés)
A többi előnyt inkább szóban fogom tudni elmondani a pályázóknak

Helyek Győr
Biatorbágy
Tatabánya
Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség