www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 995633
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk innovatív és piacvezető szerepet tölt be Magyarországon a környezettudatosság területén. Olyan egyedi megoldásokat kínál és valósít meg, amelyek kivétel nélkül hozzájárulnak a környezet megóvásához és a fenntartható fejlődés eléréséhez világszerte, bármely piaci szektorról is legyen szó. Jelenleg kollégát keresünk

PÉNZÜGYI IGAZGATÓ

munkakörbe.

Feladatok:
  • Cégcsoport gazdasági folyamatainak működtetése, koordinálása, felügyelete és fejlesztése
  • A cégcsoport számviteli és adózási feladatainak felelősségteljes irányítása
  • Havi, negyedéves és éves bevallások, adatszolgáltatások határidőre való elkészítése
  • Könyvelők szakmai felügyelete
  • Havi riportálási feladatok elvégzése
  • A cégcsoport pénzfolyamatainak felügyelete és fejlesztése
  • Pénzügyi tervezés anyavállalati és leányvállalati szinten
  • Kapcsolattartás a leányvállalatokkal
  • A cégcsoport konszolidálásának kialakítása és fejlesztése
  • Ad-hoc riportok készítése az ügyvezetőknek
  • Szükség esetén részvétel operatív feladatokban
Amit elvárunk:
  • Gazdasági területen szerzett végzettség
  • Szakmai tapasztalat 2-3 év vezetői beosztásban gazdasági területen
  • Microsoft Excel magas szintű ismerete
  • Aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás, pontosság
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Megbízható, lelkiismeretes és felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai támogatás
  • Folyamatos fejlődés, kihívások

Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC