www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornoki munka Budaörsön!

  • A hirdetés 892 napja lejárt

-Kapcsolattartás a társosztályokkal
-Alapvető számviteli feladatok
-Belső nyilvántartási rendszerben adat karbantartás
-Szállítói szerződésekkel kapcsolatos ügyintézés
-Ad- hoc szervezési munkák
-Részvétel egyéb területet illető projektekben

Munka időpont: H-P 8:00-16:00

Munkavégzés helye: Pest megye, Budaörs

Bérezés: bruttó. 686 Ft/óra

Elvárás

-Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
-Felsőfokú pénzügyi tanulmányok (minimum 2 év)
-Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
-MS Excel, Word, PowerPoint aktív felhasználói szintű ismerete
-Hetente minimum 25-30 órát vállalása szeptember végéig

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet

Egyéb hasonló állások Önnek
Adminisztrátor laborban

Mind-Diák Szövetkezet

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzker...
Pest

Ügyfélkapcsolati asszisztens

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk orsz...
Pest

Asszisztens adminisztratív területen

Pest