www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornoki diákmunka

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1057506

Feladatok:

  • Elektronikus számlák iktatása, nyomtatása
  • Számlák előkészítése, átadása a könyvelésnek
  • Beérkező/kimenő posta kezelése
  • Szerződések nyomon követése, lefűzése
  • Belső irodaszer megrendelések kezelése
  • Céges rendezvények előkészítése, érkező vendégek fogadása
  • Partnerek fogadása, kiszolgálása
  • Egyéb, adminisztratív feladatok ellátása
  • A pénzügyi vezető munkájának segítése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Közép szintű angol nyelvtudás
  • Heti 30 óra vállalása rugalmas időbeosztásban

Juttatások:
  • Térítésmentes céges busz
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Bruttó 824 Ft/óra

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "COR-PEZ".

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Újpest-városkapu