www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 993014
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Pénzügyi gyakornok munkatársat hosszútávra.

Feladatok:

  • pénzügyi elemzések előkészítése (készlet, kapcsolódó költségek, készletforgás, beszerzési árkülönbözet, elszámolóárak)
  • riportok, lekérdezések készítése
  • negyedéves pénzügyi eredmények beszámoló elkészítésében való részvétel
  • részvétel a heti költségtervezési munkákban
  • angol kommunikáció a külföldi csapattagokkal

Elvárások:

  • pénzügyi területen folyó felsőfokú tanulmányok és minimum 2016 júniusig tartó nappali hallgatói jogviszony
  • heti minimum 3 nap munkavégzés
  • középfokú angol nyelvtudás
  • magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Bérezés: Bruttó 800 Ft / óra
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges buszjárat  (Munkavégzés helye: Veresegyház)
  • Lehetőség megismerni egy szerviz üzletág ellátóláncának pénzügyi folyamatait
  • Tanulási lehetőség egy feszített, folyamatosan változó es kihívásokkal teli környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Részvétel egy 40+ teljes pénzügyi csapatban
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség biztosított
  • Kiváló lehetőség beletanulni egy világcég folyamataiba, kultúrájába
  • Megfelelő teljesítmény és érdeklődés eseten FMP program kilátásba helyezhető

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Legyél Te a legaktívabb Mind-Diák!
Dolgozz nálunk minél többet, és a kitartó munkádért cserébe megjutalmazunk!
Részletek az alábbi linken: Link megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!