www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 953081
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Pénzügyi gyakornok munkatársat hosszútávra.

Feladatok:

  • Munkatársak támogatása üzleti riportok kezelésében és tesztelésében
  • Támogatni főkönyvi egyeztetéseket
  • Nyitott tranzakciókról heti riport készítése és ellenőrzése
  • Készletmozgással összefüggő tranzakciók ellenőrzése és javítása
  • Aktív részvétel a pénzügyi csapat zárási munkáiban, határidők betartásával
  • Vállalati rendszerek ellenőrzése, külső és belső auditok támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú, gazdasági területen (pénzügyi és számviteli kar előnyben), aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony még legalább 1 évig
  • Jó kommunikációs készségek, csapatmunka előnyben részesítése
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Önállóság, több feladat elvégzése egy időben
  • Belső szabályzat iránti elkötelezettség
  • Heti legalább 3 napos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bérezés: Bruttó 800 Ft / óra
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges buszjárat  (Munkavégzés helye: Veresegyház)