www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

  • A hirdetés 639 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákokat a következő pozícióba:
PÉNZÜGYI GYAKORNOK - Budapest XIII. kerület

Feladatok:

  • Pénzügyi és általános adminisztrációs feladatok ellátása
  • Adatrögzítés, nyilvántartás vezetése
  • Pénzügyi osztály munkájának támogatása
  • Egyéb, napi ügyviteli feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő gazdasági tanulmányok (legalább II. éven)
  • Francia nyelvtudás – Aktív középfok - írásban és szóban egyaránt
  • Magas szintű Excel tudás
Előnyök (ismeretek):
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Projektekben való részvétel

Munkaidő:

  • min. heti 30 óra vállalása
  • min. 6 hónapos gyakornoki idő vállalása
Bérezés:
  • br. 900 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni e-mailben fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen, a tárgyba írd bele: PÉNZÜGYI GYAKORNOK - XIII.