www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI GYAKORNOK

  • A hirdetés 856 napja lejárt

Az AEGON Kelet-Közép-Európai Régiós Pénzügyi területe

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai

  • az AEGON CEE Régió (Magyarország, Szlovákia, Csehország, Lengyelország, Románia, Törökország, Ukrajna) szintjén pénzügyi kimutatások készítése,
  • részvétel a régiós konszolidált jelentés elkészítésében,
  • részvétel a régió központ jelentéseinek elkészítésében.

Elvárások

  • egyetemi pénzügyi/közgazdasági végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • adatbáziskezelési ismeretek.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon Link megjelenítése 2014. november 15-ig!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő