www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI GYAKORNOK

  • A hirdetés 1066 napja lejárt

AEGON CEE B.V., Magyarországi Fióktelep, Kelet-Közép-Európai Régiós Pénzügyi területe

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, AEGON Központ

Leendő munkatársunk feladatai:

  • az AEGON CEE Régió (Magyarország, Szlovákia, Csehország, Lengyelország, Románia, Törökország, Ukrajna) szintjén pénzügyi kimutatások készítése,
  • részvétel a régiós konszolidált jelentés elkészítésében,
  • részvétel a régió központ jelentéseinek elkészítésében.

Elvárások:

  • egyetemi pénzügyi/közgazdasági végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • adatbáziskezelési ismeretek.

Küldje el a jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamgeoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • logikus és analitikus gondolkodás jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat lelkes csapatának, úgy várjuk jekentkezését Karrierportálunkon Link megjelenítése">Link megjelenítése 2014. szeptember 30-ig!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol