www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 747258
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Ezúttal három évtizedes nemzetközi múlttal rendelkező, költségaudittal és pénzügyi tanácsadással foglalkozó partnercégünk keres pénzügyi gyakornoki pozícióba diák munkatársat.

Feladatok:

Adójogi tanulmányok előkészítése, különösen a bérszámfejtés és könyvelés magyarországi szabályozása terén:

  • Költségek elemzések készítése
  • A fizetések kiutalására, munkahelyi balesetekre vonatkozó jogszabályok elemzése
  • Egyéb szakmai elemzések előkészítése a szociális munkajog terén
  • Költségauditok lefolytatásában való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a cég párizsi központjának osztályaival

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pénzügyi tanulmányok
  • Jogi ismeretek (főként adójog)
  • Folyékony angol vagy francia nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Kiemelkedő íráskészség, üzleti szemléletmód
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás, önállóság, kreativitás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti legalább 30 óra elvárt hosszú távon (legalább fél évig) rugalmas beosztásban.

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő beosztás

Amennyiben minden feltételnek megfelelsz és szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá fényképes szakmai önéletrajz feltöltésével a honlapunkon keresztül. A jelentkezést regisztráció után tudod megtenni!

A hirdetést az alábbi linken érheted el: Link megjelenítése