www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.18.
Hirdetés azonosító: 742254
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal egy magyarországi székhelyű nemzetközi partnerünk számára keresünk munkavállalókat.

Partnerünk nemzetközi és hazai cégek számára kínál teljes körű operatív lízinget minden személyautó- és tehergépjármű-márkához. Széleskörű tapasztalatokkal rendelkezik cégautók menedzsmentjének összes területén.

Feladatok:

  • Pénzügyi területen adminisztratív munka ellátása
  • Adatbázisok kezelése
  • Egyéb irodai teendők ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magas szintű Excel tudás
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Hosszú távú munkavégzés

Munkaidő: H-P heti minimum 25-30 óra

Előnyt jelent:

  • Informatikai tanulmányok
  • Autóipari affinitás

Amit kínálunk:

  • Bruttó 834 Ft / óránként
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történőLink megjelenítéseregisztrációLink megjelenítéseután a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!