www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 711147
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Nemzetközi szállítmányozási cég pénzügyi asszisztenst keres pátyi telephelyére.

Feladatok:

  • pénzügyi osztály munkájának támogatása
  • adatrögzítési feladatok ellátása
  • dokumentumok archiválása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office felhasználói szintű ismerete  (Excel)
  • munka minimum 4-6 hónapra történő  vállalása, heti 30-40 óra (egész napok vállalása)

Munkaidő: Hétfő péntek között, 08.00-17.00

Előnyt jelent:

  • gazdasági területen folytatott felsőfolkú tanulmányok

Amit kínálunk:

  • bruttó 700,-Ft / óra
  • Népligetből céges busz indulása
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja. Szállj harcba a 100 000 Ft értékű Tanulmányi Támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése