www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.10.
Hirdetés azonosító: 1228227

Jelenleg az AVON részére keresünk pénzügyi gyakornokot!

Ha fontos neked, hogy a karriered hosszú távon is megalapozd, szeretnél multinacionális környezetben dolgozni, tapasztalatot gyűjteni és a nyelvtudásodat is használni, fejleszteni, akkor itt a helyed.

Feladatok:

  • Pénzügyi adminisztráció
  • Napi kapcsolattartás a külföldi központtal angol nyelven
  • Ad-hoc jellegű pénzügyi feladatok ellátása

Munkaidő

Hétfőtől péntekig heti 25-30 órában rugalmas beosztásban.

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Pénzügyi tanulmányok (legalább másodévesek jelentkezését várjuk)
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Felhasználói színtű MS Office ismeretek
  • Nyugodt, precíz személyiség

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Passzív hallgatói jogviszony
  • Heti 40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Pénzügyi ismereteidet elmélyítheted

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretnél válni jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapon történő Link megjelenítése után, vagy a E-mail cím megjelenítése címen, illetve telefonon a 0670/452-9055-ös telefonszámon.

Csatolt önéletrajzod és jelöld meg a bérigényedet is!

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest