www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1107230
lejárt

Az Avis Budget Group a világ piacvezető autókölcsönzőinek egyike. A Budapesten működő, európai régió működését támogató szolgáltató központunkba folyamatosan keresünk idegen nyelvű diák és gyakornoki pozícióinkra munkavállalókat, heti legalább 20 órás adminisztratív munkavégzésre, rugalmas időbeosztással. Itt valóban egy nemzetközi csapat értékes tagja lehetsz. Fő tevékenységi területeink az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben több mint 1000 kolléga dolgozik.

Ezúttal Pénzügyi gyakornok pozícióba keresünk diák munkatársakat, akik szakmai tapasztalatot szereznének egy nemzetközi cégnél.

Feladatok:

  • Számlák nyilvántartása
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Számlakönyvelés,
  • Network accounting
  • Kapcsolattartás más osztályokkal
  • Általános adminisztráció
  • Pénzügyi osztály támogatása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 3 hónap vállalása

Munkaidő: minimum heti 20 óra vagy akár heti 40 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi tanulmányok

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 970 Ft/óra
  • Multikultúrális, fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Különféle vállalati eseményeken való részvétel

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.