www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.25.
Hirdetés azonosító: 1073485
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A 125 éves amerikai EMERSON  Budapesten a 14. kerületben található európai Supply Chain szervezetéhez keresünk a HR gyakornokot.

Az Emerson Magyarországon vidéken három gyárat és Budapesten másik három szervezetet működtet, jelenleg összesen 1 700 fővel.

Feladatok:

  • Elelmzések, riportok készítése
  • Pénzügyi-elemző osztály napi unkájának támogatása
  • Egyéb ad-hoc adminisztrációs, kisegítő feladatok
  • Prezentációk készítése

Elvárások:

  • Pénzügyi tanulmányok

vagy

  • Gazdálkodás vagy közgazdász vállalkozási szak
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS office ismeretek
  • 2016. október végéig történő munkavállalás

Munkaidő: 8.30 - 17.00 között, heti 3-4 nap

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 200 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Szakdolgozat írás lehetősége
  • Multinacionális vállalati környezetben történő tapasztalatszerzés

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül, vagy küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre pénzügy jeligével.