www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.16.
Hirdetés azonosító: 1071048
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Jelenleg a világ egyik legnépszerűbb minőségi szeszesitalait gyártó és forgalmazó multinacionális cég budapesti ügyviteli és pénzügyi központjába keresünk diákokat a szakmai csapatok támogatására!

Feladatok:

A következő területek várják a gyakornokaikat:

  • Financial Controls
  • Pricing
  • Treasury
  • Bank operations
  • Statutory reporting
  • Marketing finance
  • Financial planning & analysis
  • Credit and customer service

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok, lehetőleg gazdasági területen
  • Folyékony angol nyelvtudás, hatékony kommunikációra való képesség idegennyelven
  • Erős Excel ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Proaktív személyiség, fejlődni és tanulni akarás
  • Heti 20/25/30 munkaóra vállalása
  • Munkavégzés az XIII. kerületben, a Váci úton

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • További európai nyelvek ismerete
  • Heti 40 munkaóra vállalása

Amit kínálunk

  • Alapbér: br. 742 Ft/óra
  • Cafeteria: 15.000 Ft Erzsébet-utalvány/hó
  • Kedvezmény a cég saját bárjában: személyesen is meg lehet ismerni a cég termékeit és munka után kedvezményes áron lehet bevinni ismerősöket egy-egy koktélra
  • Céges edzőterem ingyenes használata
  • Részvétel a cég szakmai tréningjein
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Hosszútávú lehetőség
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Jelentkezni regisztráció után a Link megjelenítése honlapján lehet önéletrajz feltöltésével!