www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1050151

Feladatok:

  • Mérlegszámlák egyeztetése
  • Könyvelési naplók készítése
  • Számlák rendezése, kézbesítésre előkészítése
  • Iratrendezés

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Könyvelési ismeretek
  • Szorgalmi időszakban (rugalmasan) heti 20-25 óra, nyáron (teljes munkaidőben) napi 8 óra vállalása
  • Magas szintű Microsoft Excel ismeret
  • Minimum C1 szintű angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Azonnali kezdés

Előnyök:
  • Előnyt jelent egyéb közép-kelet európai nyelv (szerb, horvát, szlovén, szlovák, cseh, román) ismerete

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: EU-PÜ-22.

Egyéb információk:
Munkaidő: 6 hónap, hétfőtől péntekig 9.00-17.30-ig Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület