www.cvonline.hu

Pénzügyi Gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1015867
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A Bilfinger csoport mintegy 70000 munkatársával világszerte elismert Engineering és Service konszern. A nemzetközi cégcsoport ipari szegmense - a teljes Bilfinger tevékenységi palettán belül - vezető szerepet tölt be az integrált ipari szolgáltatások területén, és az ipari létesítmények teljes életciklusára kínál átfogó megoldásokat. A Bilfinger IT Hungary Kft. mintegy 1000 munkatársával a magyarországi és az európai piac elismert szolgáltatója, és megrendelői részére teljes körű szolgáltatásokat kínál. A Cég budapesti központjába keres beszerzési gyakornokot.

Feladatok:

  • Pénzügyi osztály munkájának aktív támogatása
  • ki és bemenő számlák rögzítése
  • Könyvelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • felsőfokú gazdasági tanulmányok folytatása
  • hosszú távú munkavállalás
  • magabiztos MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint), kiemelten exel ismeret

Munkaidő:  Hétfőtől péntekig 4-5 napban napi 8 órában történő munkavégzés,

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelv kommunikáció képes ismerete

Amit kínálunk

  • bruttó 900 Ft/óra
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • gyakorlati idő leigazolása

Amennyiben a munka felkeltette az érdeklődésed, és rendelkezel az elvárt tanulmányokkal, jelentkezz rá a honlapunkon történő Link megjelenítése után.