www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok - Vodafone

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1108934
lejárt

Pénzügyi gyakornokot  keresünk partnercégünk, a Vodafone Shared Services Budapest megbízásából.

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is! :)

Kevesebb órád lesz a tavaszi félévben? Heti 30 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz! Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! :)

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban! ;)

Feladatok:

  • Behajtással kapcsolatos tevékenységek
  • Számlákkal kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Hó végi riportok készítése
  • Vevők által felvetett viták megoldása
  • Kommunikáció belső és küldő partnerekkel

Elvárások:

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Minimum középfokon beszéled az angolt
  • Felhasznáói szinten kezeled az Excelt
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel

Munkaidő: Hétfő és péntek között heti 25-30 óra vállalása minimum 3 hónapig

Előnyt jelent:

SAP ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 952Ft/óra
  • versenyképes fizetés
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • szakmai gyakorlat igazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!