www.cvonline.hu
Pénzügyi gyakornok (Referenciaszám:PJ3138)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.13.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 853793
lejárt

Budapest XI. kerületi kereskedelmi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi gyakornok

Feladatok:
- Számlák feldolgozása, belső rendszerben rögzítése
- Postázási teendők ellátása
- Havi, éves zárásban való adminisztratív segítségnyújtás
- Szerződések rendszerezése, lefűzése

- Házi pénztár alkalmankénti kezelése
- Problémás ügyek megoldásában való segítségnyújtás adatok gyűjtésével
- Fizetési felszólítások, utalásösszesítések kezelése
- Irodaszerek kezelése, rendelés összeállítása
- Biztosítások kezelése, kapcsolatfelvétel partnerekkel
- Bérszámfejtés segítése

Elvárások:

- Felsőfokú nappali tagozatos jogviszony
- Pénzügyi tanulmányok folytatása
- Heti 20 munkaóra vállalása hosszú távon, napi 4 órában vagy heti 3 munkanapon
- Irodai szoftverek ismerete (MS Office)
- Megbízható, precíz személyiség
- Tanulni akarás

Előny:

- Német nyelvtudás
- SAP ismeret

Amit a megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés

- Hosszú távú, karrierépítő lehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Kellemes munkahelyi környezet

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.