www.cvonline.hu
Pénzügyi gyakornok (Referenciaszám: PJ4986)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1084042
lejárt

Váci multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Pénzügyi gyakornok

Feladatok:
- Havi költségelemzés
- Riportok készítése
- Könyvelés

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Pénzügyi tanulmányok
- Heti 2-3 nap vállalása hétköznapokon
- Középfokú angol nyelvtudás (főleg írásban kell használni)

Munkavégzés helye: Vác

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.