www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok kontrolling területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 861985

Feladatok:
  • SAP-ból különböző napi riportok lekérése, majd ezek segítségével újabb kimutatások készítése (pl.: legyártott termék darab szám/óra, időre történt kiszállítás)
  • a kontrollerek napi munkájának támogatása - gyakorlatilag besegíteni nekik a mindennapos teendőkben
  • a hó végéi zárásban való részvétel
Elvárások:
  • folyamatban lévő, aktív nappali tagozatos, pénzügyi tanulmányok
  • legalább egy év vállalása
  • alapos Excel ismeretek
  • heti 4 nap részmunkaidőben
  • középfokú angol nyelvismeret - többnyire írásban fog történni a kommunikáció
  • önállóság, precizitás
Amit kínálunk:
  • Fizetés: Bruttó 1000 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Bicske
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Bicske (Utazást támogatjuk!!!!)
Kapcsolat:
Jelentkezés: Önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre a vállalt napok megjelölésével. Leveled tárgya legyen BICS-PÜ