www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI GYAKORNOK, FRANCIA NYELVTUDÁSSAL - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákokat a következő pozícióba:
PÉNZÜGYI GYAKORNOK, FRANCIA NYELVTUDÁSSAL

Feladatok:

  • Pénzügyi és általános adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szerződések rögzítése
  • Adatrögzítés, nyilvántartás vezetése
  • Pénzügyi osztály munkájának támogatása
  • Egyéb, napi ügyviteli feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő gazdasági tanulmányok (legalább II. éven)
  • FRANCIA nyelvtudás – Aktív középfok - írásban és szóban egyaránt
  • Magas szintű Excel tudás

Előnyök (ismeretek):

  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Projektekben való részvétel

Munkaidő:

  • min. heti 30 óra vállalása
  • min. 6 hónapos gyakornoki idő

Bérezés:

  • br. 900 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni e-mailben fényképes önéletrajzzal lehet: az alábbi e-mail címen, a tárgyba írd bele: PÉNZÜGYI GYAKORNOK - XIII.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok