www.cvonline.hu

Pénzügyi gyakornok (bruttó 2000 Ft/óra)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1127315
lejárt

Nemzetközileg is ismert biztosítócég keres fejlődni vágyó és ambicíókkal teli mesterképzésen tanuló diák munkatársat napi 4 vagy 8 órás munkavégzésre a XIII. kerületben. Nemzetközi folyamatok menedzselésében vehetsz részt és fejlesztési projektekben való aktív részvétel!

Szerezz tapasztalatot, biztosítsd be magad te is náluk!

Feladatok:

  • Magyar és nemzetközi beszámolók készítési folyamatának menedzselésében és folyamatos fejlesztésében való részvétel (végrehajtás, ellenőrzés, monitoring)
  • Felügyeleti szerveknek felé történő rendszeres adatszolgáltatás
  • Ellenőrzések rendszerének újragondolása és dokumentálása a tulajdonosi/ törvényi iránymutatás alapján
  • Társosztályokkal való megoldásközpontú együttműködés
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel, bizonyos témakörök önálló vitele

Elvárások:

  • Aktív nappali vagy passzív tagozatos jogviszony mesterképzésen
  • Közgazdasági vagy pénzügyi diploma
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Aktív magabiztos Excel ismeret (adatbáziskezelés)
  • Fejlődni vágyó, kommunikatív személyiség
  • Rendszerben való gondolkodás és feladatorientált munkavégzés

Munkaidő: Heti 20 óra vagy 40 óra közötti munkavégés, napi 4 vagy 8 órában

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi számviteli sztenderdek (IAS/IFRS) ismerete

Amit nyújtunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Tapasztalatszerzés
  • Karrierlehetőség

Ha szimpatikus számodra a pozíció add le a jelentkezésedet, Link megjelenítéset követően vagy küld el az önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!