www.cvonline.hu
Pénzügyi gyakornok (6 hónapra)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.10.
Hirdetés azonosító: 1080705
lejárt

 A Trenkwalder Kft. budapesti pénzügyi csapatába keresünk precíz, megbízható nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező gyakornok munkatársat.

Feladatok:

A vállalat pénzügyi csapatának napi szintű, teljes körű támogatása,

Riportok készítése, egyszerűsítése,

Faktorálási folyamatban való részvétel,

Kontrolling támogatása,

Könyveléshez kapcsolódó folyamatok (IFRS) kialakításában való részvétel

Elvárások:

Minimum 6 hónap vállalása min. 30 órában (előny a teljes munkaidő vállalása)

Folyamatban lévő nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Felsőfokú, pénzügyi vagy számviteli tanulmányok

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

Kiváló tapasztalatszerzési -, és karrier lehetőség egy folyamatosan bővülő, stabil alapokon nyugvó multinacionális vállalatnál,

Jó hangulatú, támogató pénzügyi csapat

Kezdés: azonnal

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.