www.cvonline.hu

Pénzügyi-gazdasági vezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1057198
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Pénzügyi- Gazdasági vezető

Fontos Ön számára az:

§  emberközpontúság, családias magyar vállalati kultúra?

§  munka – magánélet egyensúlya?

§  szakmaiság-, minőség iránti elköteleződés?

Rólunk:
A Get Work Trend 100%-ban magyar tulajdonú cég, 2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a hazai HR szolgáltatói piacon. Nyújtott szolgáltatásink: munkaerő – kölcsönzés, munkaerő – közvetítés, fejvadászat, kiszervezett bérszámfejtés, munkaügyi tanácsadás.

Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.

Ahol dolgozunk:
Budapesten a II. kerületben, igényes munkakörnyezetben, dunai panorámával. Irodánk könnyen megközelíthető a Margit híd és az Árpád híd felöl is.

Amire garantáltan számíthat:

§  Fiatalos, jól képzett csapat. Nálunk a munkatársak ismerik egymást, tudnak egymással dolgozni

§  Stabil munkalehetőség, versenyképes juttatási csomag

§  Kellemes, családias munkahelyi légkör

Főbb feladatai lesznek:

§  a Pénzügyi és számviteli csoport munkájának szakmai irányítása és ellenőrzése – jelenleg 2 fő (1 fő pénzügyi munkatárs, 1 fő könyvelő)

§  a jogszabályok, törvények és előírások változásának nyomon követése a törvényi szabályozás szerinti működés biztosítása

§ a hatályos jogszabályok alapján a főkönyvi kivonat, a főkönyvi feladás és a hozzá tartozó évközi adó- és járulékbevallásokra vonatkozó határidők betartása, betartatása, azok számszaki ellenőrzése

§  a főkönyvi kivonatot alátámasztó dokumentumok teljes körű archiválása, a hozzájuk csatlakozó analitikák ellenőrzése

§  a hatályos törvények szerinti beszámolók és adóbevallások pontos és határidőre történő kitöltésének, elkészítésének ellenőrzése

§  kontrolling adatok szolgáltatása az üzletágak vezetői, az irodavezetők felé

§  a cégnek előírt és befizetendő adók kiszámítása, az utalások ellenőrzése, a határidők pontos betartása

§  adónemek optimalizálása, erre javaslattétel (társasági adó, iparűzési adó, innovációs járulék, stb.)

§  a bejövő és kimenő számlák, a bankszámla kivonatok kontírozásának és rögzítésének ellenőrzése

§  kapcsolattartás az ügyfelekkel, a könyvvizsgálóval, az Adóhatósággal

§  az irányítási körébe tartozó munkatársak teljesítményének értékelése

§  javaslattétel a pénzügyi, számviteli tevékenységhez kapcsolódó szabályzatokra, utasításokra vonatkozóan, elfogadásukat követően azok kommunikálása, betartatásának ellenőrzése

§  a cég növekedését támogató pénzügyi/gazdasági/kontrolling folyamatok kialakítása, működtetése

§  a pénzügyi osztály folyamataival, munkájával kapcsolatos workshopok tartása az érintett kollégák részére

Amit Öntől elvárunk:

§  felsőfokú gazdasági végzettség

§  mérlegképes könyvelői képesítés

§  minimum 3 éves szakmai gyakorlat

§  erkölcsi bizonyítvány

§  felhasználói szintű számítógépes ismeretek, a könyvelő program(ok) alapos ismerete

§  a vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete

§  B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

§  munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Úgy érzi, hogy Önre lett szabva e munkakör és szeretné megismerni csapatunkat, akkor kérem, küldje meg önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Köszönjük!

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya