www.cvonline.hu

Pénzügyi-gazdasági vezető

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A társaság pénzügyi, számviteli, adózási, pénzügyi tervezési és riportolási folyamatainak koordinálása, naprakész információ feldolgozással
  • Az ügyvezetési döntéshozatal pénzügyi-gazdasági oldalról való támogatása, döntés-előkészítő feladatok (pl. havi, negyedéves és éves pénzügyi-gazdasági kimutatások készítése az ügyvezető felé)
  • A társaság üzleti tervének elkészítésében való közreműködés, illetve annak folyamatos aktualizálása, a stratégia megvalósulásának nyomon követése és esetlegesen szükséges korrekciós javaslatok megfogalmazása az ügyvezetés felé
  • A könyvelési anyagok ellenőrzése, szakmai támogatás nyújtása a könyvelés felé
  • A cég hivatalos, hatósági beszámolóinak elkészítésében való közreműködés, a beszámolók megfelelőségének felügyelete
  • Pénzügyi tranzakciók tervezése, felügyelete
  • Kintlévőségek kezelése, folyószámlák folyamatos rendezése, kapcsolattartás banki ügyekben
  • Kimenő számlázás, illetve a beérkezett számlák ellenőrzése a mindenkor hatályos szabályok szerint
  • Szerződéskötések és árajánlat adások elkészítésében való közreműködés (dokumentumszerkesztés, árajánlat készítéshez kötődő számítások elkészítése, illetve az ügyfelekkel és munkatársakkal való aktív kommunikáció)
  • Javaslatok tétele az ügyvezetés részére a gazdaságosság javítására, illetve azok megvalósítására
  • Jogszabályváltozások nyomon követése, és ezekről az ügyvezetés és a munkatársak tájékoztatása
  • Szükség esetén egyéb az ügyvezetést támogató operatív feladatok (pl. munkaszervezési döntések előkészítése vagy megvalósításában való közreműködés)

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Analitikus, komplex gondolkodásmód
  • Koordinációs készség
  • Szakirányú (pénzügyi, gazdasági, számviteli) ismeretek különös tekintettel a vállalatok gazdálkodásának szervezésével kapcsolatos ismeretekre
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Számítógépes irodai alkalmazások alapos felhasználói szintű ismerete (dokumentumszerkesztés, táblázatkezelés, prezentációkészítés stb.)

Előny:

  • Legalább 5 éves pénzügyi-gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Járművezetői engedély (B)

Mit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődés
  • A feladatok elsajátításához szükséges támogatás

Munkavégzés helye: Borsod megye

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német