www.cvonline.hu

Pénzügyi / gazdasági ügyintéző

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Budapest óbudai telephelyű, külkereskedelemmel is foglalkozó vállalkozás keres

pénzügyi / gazdasági ügyintéző

pozícióba munkatársat.

Fő feladatok:

  • elektronikus banki szoftver használata
  • kintlévőség nyilvántartása,
  • házi pénztár kezelése
  • számlák és egyéb dokumentumok előkészítése könyvelésre, külső könyvelő céggel
  • kapcsolattartás
  • bel,- és külföldi kiküldetések elszámolás
  • kimenő számlák készítése, bejövő számlák nyilvántartása, utalása
  • kimutatások, táblázatok készítése
  • iroda működésével kapcsolatos ügyek intézése
  • szerződések nyilvántartás
  • iktatás, postai ügyintézés

Elvárások:

  • aktív angol nyelvtudás
  • MS Office Word és Excell magabiztos használata
  • felsőfokú végzettség vagy középfokú gazdasági/pénzügyi végzettség 3 éves szakmai tapasztalattal
  • pontosság, precizitás, jó problémamegoldó képesség, megbízhatóság

Előny:

  •  német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • részvétel egy innovatív csapatmunkában
  • versenyképes fizetés
  • dinamikus fejlődési lehetőség
  • egyéni, hosszú távú karrierlehetőség
  • fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre kérjük elküldeni.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol