www.cvonline.hu

Pénzügyi főmunkatárs

  • A hirdetés 520 napja lejárt

 HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt.
felvételt hirdet 1 fő részére

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a bankokkal, a bankok által kért kimutatások, jelentések elkészítése.
  • Részvétel a társaság pályázatainak előkészítésében és a pénzügyi elszámolásokban.
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, utalások előkészítése.
  • A havi és az éves pénzügyi-számviteli zárási feladatok elvégzésében való részvétel.
  • Pénzügyi főosztályon belüli ellenőrzési feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség,
  • több éves releváns szakmai gyakorlat pénzügyi területen,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • önálló munkavégzés,
  • precizitás, önállóság, jó kommunikációs képesség, megbízhatóság.

Előny:

  • vállalati finanszírozási gyakorlat,
  • pályázatírói, pályázat elszámolói gyakorlat,
  • IBSystem ismerete,
  • szentesi lakhely,
  • angol nyelv haladó szintű ismerete,
  • 2016. januári munkakezdés vállalása.

A fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzot és az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatát, motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével 2015. december 23-ig kérjük az alábbi címre eljuttatni.

HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály

6600 Szentes, Attila u. 3.

Helyek Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő